Máme Čas pro všechny

Jednou ze základních hodnot spolku Čáslav pro všechny je již od založení v roce 2017 otevřenost, a to hlavně vůči lidem i jejich názorům. Přemýšleli jsme, jak se v tomto směru posunout dál a kromě on-line kontaktu dát komukoliv také možnost setkat se s námi osobně a neformálně, bez potřeby organizovat schůzku a v čase, který se nekryje s běžnou pracovní dobou.

Zavádíme proto pravidelné schůzky spolku, kam může dorazit každý a neformálně se ptát, diskutovat, poslouchat, nebo se plnohodnotně zapojit do naší činnosti. Přítomni budou členové a příznivci spolku, včetně našich zastupitelů, radních, místostarosty a starosty. Chceme tím usnadnit cestu k zapojení každého z Vás do toho, co děláme, a je na Vás, jak tuto možnost využijete – zda budete chodit pravidelně nebo jen občas, a jestli se zapojíte s větší či menší mírou aktivity. 

S ohledem na výše zmíněné jsme tyto schůzky nazvali „Čas pro všechny“ a budou probíhat každé první úterý v měsíci od 19:00 v restauraci Hotelu Grand na náměstí v Čáslavi. Pokud nám to epidemiologická opatření nezhatí, začínáme 6. října. 

Těšíme se na Vás!

Členové spolku Čáslav pro všechnyKomentáře

Oblíbené příspěvky